У МІСЬКВИКОНКОМІ

Відбулося сьоме позачергове засідання виконкому міської ради, яке вів секретар міської ради Володимир Сікорський.

З метою реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період було затверджено створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення громади.

Задля здійснення загальної організації роботи в кожній стадії бюджетного процесу на місцевому рівні затверджено План заходів щодо складання прогнозу бюджету громади на 2025-2027 роки, складання проєкту бюджету громади на 2025 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету громади за 2024 рік.

Також розглянули питання щодо влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя з метою створення умов для забезпечення тимчасового догляду та виховання до вирішення її подальшого влаштування