ПОДАТКОВА ЗНИЖКА ДЛЯ ГРОМАДЯН У МОБІЛЬНОМУ ЗАСТОСУНКУ «МОЯ ПОДАТКОВА»

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що мобільний застосунок «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки. Для цього: - оберіть «Подати декларацію про майновий стан і доходи»; - вкажіть суму витрат відповідного виду; - зазначте реквізити банківського рахунку (інша інформація про банківський рахунок заповниться автоматично); - прикріпіть документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото); - підписуйте та надсилайте. Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів. Долучайтесь та використовуйте нові податкові сервіси!