Співпраця у дії: які послуги можуть отримати ВПО

  • 44

Фото без опису

 

Чимало людей через активні бойові дії змушені залишати свої домівки та починати нове життя. Після переїзду на нові території їм доводиться одночасно вирішувати складні завдання: шукати житло та роботу, а головне – вчитися не опускати руки за жодних обставин.

Розв’язання питань зайнятості внутрішньо переміщених осіб є одним із дієвих факторів адаптації їх до життя на територіях, де вони оселилися. 

Тому головне завдання Державної служби зайнятості разом із соціальними партнерами, недержавними організаціями та громадськими об’єднаннями, діяльність яких пов'язана з розв’язанням питань сфери зайнятості, напрацювати ефективні  комунікації та спільні дії щодо соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб через працевлаштування, професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації та самозайнятість.

Уся актуальна інформація щодо послуг та проєктів, які реалізовують недержавні та громадські організації у напрямку соціалізації внутрішньо переміщених громадян  тут.  

  Дізнатися про те, які послуги надає служба зайнятості для ВПО можна тут.

Є питання щодо працевлаштування, постановки та перебування на обліку у службі зайнятості, телефонуйте за номером: +38 (066) 581 87 84.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості