ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ - ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що в Україні з 01 січня до 01 травня 2024 року  триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році. Декларування доходів - конституційний обов’язок, передбачений  част.2 ст.67 Конституції України, згідно якого усі громадяни щорічно подають до податкових  інспекцій  за місцем проживання декларації про свій майновий стан  та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.  Податок на доходи фізичних осіб, сплачений за результатами річного декларування, поповнює місцеві бюджети територіальних громад,  за рахунок яких фінансується покращення інфраструктури наших міст та сіл, вирішуються питання соціально-економічного розвитку.  Кошти військового збору спрямовуються на покращення обороноздатності країни, на розвиток і технічне переоснащення Збройних Сил України.