У  якому розмірі надається роботодавцям компенсація за квітень 2024 року щодо працевлаштованих осіб, що перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 6 місяців?

  • 37

Фото без опису

 

Роботодавцям, які за направленням філії обласного центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних (що перебувають у такому статусі понад 6 місяців), компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску.

Зазначений розмір компенсації визначений частиною 1 статті 26-1 Закону України “Про зайнятість населення” та пунктом 5 Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року № 124.

Мінімальний страховий внесок визначається відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. Ним є сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір єдиного внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця.

Розмір мінімальної заробітної плати з 01 квітня 2024 року складає 8000 грн. Розмір єдиного внеску – 22% (розмір єдиного внеску від розміру мінімальної заробітної плати 1760 грн).

Тож розмір вказаної компенсації за квітень поточного року не може перевищувати 3520 грн.

Усе про компенсацію за працевлаштування зареєстрованих безробітних – на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/fcfnt

Є питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування, контакти тут http://surl.li/pacfp

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості