Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір діє з 1 квітня 2024 року?

  • 25

Фото без опису

 

Нагадаємо, що допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою, яка надається одноразово у безготівковій формі коштом державного бюджету непрацюючій працездатній особі з-поміж членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній
самостійності. Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397.

Відповідно до пункту 3 вказаного Порядку розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання.

Станом на 1 січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати, визначений Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», складає 7100 грн. З 1 квітня 2024 року цей розмір підвищено до 8000 грн.

Отже, граничний розмір допомоги у 2024 році становить 106,5 тис. грн. Це стосується всього року в цілому, у тому числі й квітня.

Корисна інформація щодо отримання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї доступна на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут http://surl.li/fdgpc

 

#Правовий_порадник_шукача_роботи