(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне підприємство «Гайворонський комунальник»; 26300, Україна, Кіровоградська обл., Гайворон, вулиця Каштанова, 3; код за ЄДРПОУ — 38857922; категорія замовника — юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Нове будівництво благоустрою «Алеї Героїв – захисників» на території міського кладовища за адресою: вул. Василя Стуса, 2-В, м. Гайворон Голованівського району Кіровоградської області (Код ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи).

Визначення предмета закупівлі робіт здійснювалось Комунальним підприємством "Гайворонський комунальник" згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону за об’єктами будівництва, з урахуванням положень кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281,  Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15 квітня 2020 року № 708 та проектно-кошторисною документацією. Назва предмету закупівлі відповідає проекту та ЕКСПЕРТНОМУ ЗВІТУ (ПОЗИТИВНИЙ) № 573-23-ЕМ від 05 січня 2024.

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Виконання робіт повинно здійснюватися згідно з вимогами кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» (з урахуванням змін), укладеного договору за результатами процедури закупівлі та чинного законодавства України.

1.  Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-14-011978-a

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Джерелом фінансування робіт за цим договором є кошти місцевого бюджету.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 5 430 255,60 грн. з ПДВ

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості проведено на підставі зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва, що є невід’ємною частиною проектно-кошторисної документації по об’єкту.

Всього по зведеному кошторисному розрахунку  –  6 354 028 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість робіт визначалась за главами 1-9 з врахуванням ПДВ та становить 5 430 255,60 грн. з ПДВ.