Не можете знайти робоче місце? Створіть його під себе завдяки програмі «Власна справа»

  • 53

Фото без опису

 

Повертаючись до теми особистої фінансової незалежності та економічної стабільності, нагадаємо, що зараз працює програма “Власна справа”.

Її учасниками можуть стати люди, які вже мають власний бізнес та хочуть масштабувати його, а також ті, в кого є лише гарна ідея та готовність працювати над своїм бізнесом.

Ця грантова програма має два напрямки:

1. Гранти для підприємців: від 50 000 до 250 000 гривень на старт або розвиток власного бізнесу.

2. Гранти для ветеранів та другого з подружжя: від 250 000 до 1 000 000 гривень на старт або розвиток «ветеранського» бізнесу.

Тож якщо людина не можете знайти робоче місце, що відповідає її потребам, можливостям та інтересам, є сенс створити його під себе.

Ось короткий алгоритм, як отримати цей грант та почати розвиток власного бізнесу:

  1. Подати заяву та бізнес-план на порталі ДІЯ.
  2. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі diia.com.ua можна за допомогою BankID або електронного підпису.

Зверніть увагу, якщо ви ФОП або юридична особа, то необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.

Щоб мати високі шанси на отримання гранту необхідна бездоганна ділова репутація, а саме:

  • гарна кредитна історія, відсутність корупційних дій, судових справ, зокрема кримінальних проваджень, в яких отримувач є обвинуваченим, підозрюваним або засудженим;
  • відсутність відкритих виконавчих проваджень, в яких отримувач є боржником;
  • відсутність справи про банкрутство, податкового боргу, арештованого майна, дотичності до шахрайства, відсутність прізвища заявника в санкційних списках тощо.

Наступний крок — співбесіда в регіональному центрі зайнятості.

Рішення про надання гранту приймається Державним центром зайнятості протягом 15 робочих днів із дня кінцевого строку подання заяв на основі інформації уповноваженого банку, яка містить результати перевірки ділової репутації та відомостей, зазначених у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем.

Якщо за результатом розгляду бізнес-плану є необхідність його доопрацювання отримувачем, регіональний центр зайнятості повертає такий бізнес-план для доопрацювання та переносить його розгляд на наступний період.

У разі якщо ви отримали позитивне рішення, проте не маєте статусу ФОП - його необхідно відкрити протягом 20 днів.

Також протягом 20 днів з моменту отримання позитивного рішення треба подати до Ощадбанку пакет документів для відкриття грантового рахунку.

Наступний крок — реалізація самого проєкту.

Потрібна консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть у Telegram.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості