ВІТЮК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Анатолій Іванович Вітюк народився 7 липня 1966 р. в м. Гайвороні. Тут пройшло його дитинство і юність. Після закінчення загальноосвітньоі школи 5 (1983р.),навчався в Гайворонському СПТУ-35. Після училища, працював слюсарем на заводі «Актан». Відслуживши строкову військову службу (1984-1986р.р.),вступив до Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування. Здобувши вищу освіту повернувся до рідного міста, на завод «Актан», де працював інженером - конструктором. З 1993 року, переіхавши до м.Кіровограда, став працювати в органах внутрішніх справ. Пройшов шлях від дільничого інспектора міліціі до керівника РВ УМВС Кіровоградського району, Кіровського РВ УМВС обласного центру та першого заступника начальника УМВС Львівськоі залізниці. Після революціі Гідності два роки очолював управління МВС Украіни в Кіровоградській області. У вересні 2019 Анатолій Іванович добровольцем пішов до Збройних Сил Украіни. Служив у військовій частині А 4472. Отримавши поранення в травні 2022 р., після реабілітаціі, знову повернувся на службу. Служба Анатолія Івановича в МВС та ЗСУ відзначена багатьма медалями та відзнаками. Загинув наш земляк 29 грудня 2022р., під час виконання бойового завдання, поблизу нселеного пункту Бахмут на Донеччині. Поховали героя на Рівненському кладовищі в м.Кропивницький..