Розвивайте стійкість: курс із соціально-психологічної адаптації в екстремальних умовах

  • 62

Фото без опису

 

Ви готові до нового виклику? Приєднуйтеся до курсів цільового призначення від служби зайнятості за напрямком «Соціально-психологічна адаптація людей під час роботи в умовах воєнного стану».

У сучасному світі зміни в соціальному та політичному житті можуть бути непередбачуваними. Розуміння психологічних аспектів адаптації в умовах кризи та конфлікту є ключем до успіху як для професіоналів, так і для всіх, хто прагне зберегти стійкість та ефективність за будь-яких обставин.

На наших курсах ви дізнаєтеся про стратегії пристосування, психологічну підтримку та інструменти саморегуляції, які допоможуть вам не лише зберегти спокій, але й зростати в умовах невизначеності.

Дата початку курсів: 15 березня 2024 року!

Місце проведення: на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості!

Не пропустіть цю можливість зробити крок до нового рівня у своєму професійному та особистому розвитку. Приєднуйтеся до навчання та будьте готовими до будь-яких випробувань! Успіхів у навчанні!

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості