ІВАСИК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився Сергій 26 червня 1995 року в місті Гайворон. З 2001 по 2010 роки він відвідував місцеву ЗОШ №1, після закінчення якої продовжив навчання в СПТУ-35. Там він отримав професію будівельника. У 2014 році пішов на контрактну службу, де прослужив 4 роки. До початку повномасштабного вторгнення працював за кордоном.

Та з початком повномасштабного вторгнення Сергій добровольцем вирушив захищати державу. Служив у складі 7-го окремого полку зв'язку в м.Біляєвка. З 26 вересня 2023 року його відправили на Лимано-Куп'янський напрямок у складі 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

«Сергій завжди був чуйним, доброзичливим, відповідальним, допомагав батькам та друзям»,

- саме таким він залишиться в пам’яті кожного, хто його знав.

Загинув стрілець 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка 22 лютого 2024 року внаслідок артилерійського, мінометного та активного кулеметного обстрілу з боку противника в районі н.п. Лиман Перший, Куп'янського району, Харківської області.