Які документи зберігаються в архівній справі безробітного?

  • 45

Фото без опису

 

У матеріалі, розміщеному на нашій сторінці 14 лютого 2024 р. ( http://surl.li/qqtcx ), йшла мова про зменшення строку архівного зберігання особових справ громадян, які шукають роботу, та безробітних з 75 до 50 років.

Перелік документів, з яких формується особова справа безробітного, що передається до відомчого архіву на зберігання (далі – Перелік), затверджено наказом Міністерства соціальної політики України від 14 березня 2016 р. № 250, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 березня 2016 р. за № 487/28617.

Перелік складається з 21-ї позиції. До нього входять як документи, які можуть бути потрібні громадянину при призначенні пенсії (відповідний додаток до персональної картки про допомогу по безробіттю), так і інші документи – як-то договір про професійне навчання безробітного або договір про професійне навчання безробітного у роботодавця.

Щодо внутрішньо переміщених осіб зберігаються також заява про припинення трудових відносин внутрішньо переміщеної особи та розрахунковий документ (квитанція), що підтверджує надсилання заяви про припинення трудових відносин такою особою.

Примітка. З повним текстом Переліку можна ознайомитись на парламентській вебсторінці http://surl.li/qqteb

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут http://surl.li/eghis

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості