Чи може роботодавець в інформації про вакансію зазначати вимоги до статі та віку працівника?

  • 44

Фото без опису

 

Нагадаємо, що інформація про попит на робочу силу/вакансії подається роботодавцем до Державної служби зайнятості за формою № 3-ПН. Форма звітності та порядок її подання затверджені наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року № 565/37901. Все про форму звітності за посиланням http://surl.li/ddocx.

Інформація щодо вимог до кандидата на працевлаштування зазначається роботодавцем у відомостях про вакансію. Серед іншого можуть бути зазначені, вимоги щодо освітнього рівня, освітньо-кваліфікаційного рівня, спеціальності, професійної кваліфікації, стажу роботи. Також може бути зазначена й інформація про додаткові вміння, знання, навички, вимоги до працівника. Але такі вимоги не мають містити дискримінаційних обмежень.

Так, заборонено роботодавцю в оголошеннях про вакансію зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам чи чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі. Забороняється висувати вимоги, що надають переваги одній із статей.

З іншою інформацією щодо недопущення порушень законодавства про працю можна ознайомитися на вебсторінці Держпраці https://dsp.gov.ua/faq/

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості