За якою формою роботодавець має подавати інформацію про вакансії до центру зайнятості?

  • 24

Фото без опису

 

Роботодавці мають подавати до центрів зайнятості інформацію про вакансії за формою звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”.

Форма звітності та порядок її подання затверджені наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 р. № 827-22, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 р. № 565/37901.

Форма звітності № 3-ПН складається з адресної частини та таблиці “Основні дані про вакансію(ї)”. Додатком до форми є “Відомості про вакансію(ї)”.

В таблиці основних даних про вакансії роботодавець зазначає інформацію про способи укомплектування вакансій. Їх три:

  • за сприяння Державної служби зайнятості;
  • за сприяння Державної служби зайнятості та одночасно із підбором кадрів роботодавцем самостійно;
  • тільки самостійний підбір кадрів.

Якщо обирається спосіб укомплектування за сприяння Державної служби зайнятості, заповнюються також відомості про вакансії.

Навіть у разі укомплектування вакансій роботодавцем виключно самостійно ним має бути обов’язково подана форма звітності № 3-ПН.

Примітка. Отримати електронний варіант форми звітності № 3-ПН можна на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/ddocx

Є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут http://surl.li/emipw

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості