За якою формою подається роботодавцем заява про надання компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб?

  • 107

Фото без опису

 

Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331.

Одна із змін, що внесена урядовою постановою від 27 грудня 2023 року № 1390 до Порядку, стосується збільшення в два рази (шість місяців) тривалості надання компенсації щодо працевлаштованих осіб з інвалідністю (на відміну від загальної тривалості у три місяці). 

Відповідно для прийняття рішення про надання компенсації роботодавець подає до філії регіонального центру зайнятості заяву, до якої додаються відомості та інші документи (п. 4 Порядку). Вищевказані зміни спричинили потребу в оновленні форми заяви. Наразі, її форма затверджена наказом Державного центру зайнятості від 10 січня 2024 року № 7.

Електронний варіант заяви та інша інформація про компенсацію витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО за посиланням доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/bthud

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут http://surl.li/puftx

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості