ЛАЗАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Народився Олександр 12 вересня 1986 року в місті Гайворон. Його дитинство пройшло в рідному місті. Тут він здобув освіту в місцевій ЗОШ №5 в період з 1993 по 2001 рік. Після закінчення школи продовжив навчання в Гайворонському професійному аграрному училищі, де в 2004 році здобув професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, водія автомобіля та слюсаря-ремонтника. В період 2005-2006 років проходив військову службу.

З 2012 по 2013 рік працював слюсарем в Гайворонському ККП. З 2018 по 2020 рік займав посаду слюсаря-сантехніка 4 розряду в ПрАТ «ГТРЗ». Після чого був прийнятий учнем монтера колії 3 розряду на «Гайворонській дистанції колії» регіональної філії «Одеська залізниця». В лютому 2020 року йому було присвоєно кваліфікацію монтер колії 3 розряду.

В червні 2023 року Олександр добровольцем пішов захищати державу. Відтоді його життя стало пов'язане з великою відповідальністю та самопожертвою заради свободи і незалежності нашої країни.

В період  з 30 червня по 05 серпня проходив навчання в Німеччині, після повернення займав посаду механіка-водія взводу інженерної розвідки групи інженерного забезпечення 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

17 січня 2024 року в н.п.Тягинка, Херсонської області, Олександр Лазаренко отримав поранення несумісне з життя під час виконання бойового завдання.