Рішення СІМНАДЦЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний СІМНАДЦЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Протокол №17 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про безоплатну передачу вугілля Комунальному закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області.

Про затвердження Плану заходів щодо підвищення якості освіти в умовах воєнного стану на 2023/2024 навчальний рік у Гайворонській міській територіальній громаді.

Про затвердження Положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у новій редакції.

ПОЛОЖЕННЯ / ПРОТОКОЛ БЕЗПЕКИФОРМА ПЕРВИННОГО ОЦІНЮВАННЯ ВИПАДКУПЛАН ЗАХОДІВ

Про вибуття малолітньої дитини Особи_1 із сім’ї патронатного вихователя Особи_2

Про влаштування в сім’ю патронатного вихователя Особи_1 малолітньої дитини Особи_2

Про виведення неповнолітньої дитини Особи_1,  малолітніх дітей Особи_2, Особи_3, Особи_4 з сім’ї патронатного вихователя Особи_5

Про продовження терміну перебування в сім’ї патронатного вихователя Особи_1 малолітньої дитини Особи_2

Про надання статусу Особі_1 статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про продовження терміну перебування в сім’ї патронатного вихователя Особи_1 неповнолітньої дитини Особи_2

Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини Особи_1 без згоди батька.

Про надання Особі_1 статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання дозволу Особі_1 матері малолітнього Особи_2 на укладення договору про поділ спадщини.

Про зміну статусу житлового будинку.

Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2022 року №3889 «Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2023 рік».

Додаток_1Додаток_2Додаток_3Додаток_4 Додаток_5 Додаток_6

Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2024 рік».