Кар’єра в ІТ: з чого почати? З курсів від служби зайнятості

  • 135

Фото без опису

 

Набридло викликати майстра, аби він налаштував вам комп’ютер? Прийшов час зануритись у сферу інформаційних технологій самостійно! 30 січня цього року стартує професійне навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам стати висококваліфікованим працівником, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в галузі інформаційних технологій.

Здобувайте одну із популярних професій на ринку праці протягом 8 місяців. По закінченню у вас з’явиться можливість працювати операторами, системними адміністраторами, вебдизайнерами, продавцями-консультантами комп’ютерної техніки, працювати в сервісних центрах тощо.

Ми чекаємо вас! За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості