Яка максимальна вартість проживання в період професійного навчання оплачується безробітному за сертифікатом у 2024 році?

  • 30

Фото без опису

 

Сертифікатом, який отримують безробітні громадяни для проходження професійного навчання, закладу освіти або роботодавцю, які надають платні послуги з організації проживання безробітного в період навчання, центром зайнятості гарантується оплата вартості проживання безробітного в період навчання в розмірі, що не перевищує п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня поточного року, за весь період проживання. Це врегульовано п.15 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264.

Станом на 01 січня 2024 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб складає 3028 грн. Відповідно вартість проживання за сертифікатом в 2024 році не може перевищувати 15140 грн.

Вищевказаний Порядок доступний на вебсторінці Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/docs

Є питання щодо організації професійного навчання за сприяння служби зайнятості? Телефонуйте, контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості