УВАГА! НАДАВАЧІ ПОСЛУГИ ТАКСІ МАЮТЬ ЗАСТОСОВУВАТИ РРО ТА/АБО ПРРО

Гайворонська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області в черговий раз звертає увагу суб'єктів господарювання на необхідність безумовного дотримання вимог чинного законодавства. Зокрема, здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів можливе лише за умови державної реєстрації суб’єктом господарювання із зазначенням відповідного виду діяльності та отримання відповідної ліцензії. Крім того, при наданні послуг таксі суб'єкти господарювання повинні обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків в салоні автотранспортного засобу та надавати споживачам послуг відповідні розрахункові документи. Слід пам'ятати, що законність здійснення діяльності з перевезення пасажирів, зокрема таксі, постійно аналізується податковою службою. Протидія нелегальному ринку надання оплатних послуг з перевезення пасажирів та приховування результатів діяльності в пріоритеті задач податкової служби. Тож рекомендуємо не наражати себе на небезпеку сплати чималих сум штрафних санкцій за порушення податкового законодавства. Припинення ведення господарської діяльності незареєстрованими суб’єктами господарювання дозволить досягнути значного економічного ефекту та забезпечити потреби ЗСУ. Єднаймося! Разом до Перемоги!