Як стати асом зварювальної справи? Здобути фах електрогазозварника зі службою зайнятості

  • 98

Фото без опису

 

На ринку праці великий попит мають робітники з інструментом, у тому числі й електрогазозварники. Такі спеціалісти не лише зараз на вагу золота, вони будуть затребувані й у післявоєнний період під час відбудови країни. Станом на грудень на Єдиному порталі вакансій налічується понад 700 пропозицій роботи для електрогазозварників.

За сприяння Державної служби зайнятості організовується навчання за цією професією. А викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам стати затребуваними на ринку праці.

За 5,5 місяця навчання ви дізнаєтесь усе про електротехніку, технологію плавлення металів, властивості газів, що застосовуються для антиокислення, методи і принципи дії використовуваних агрегатів і устаткування тощо.

Заняття розпочинаються 08 січня 2024 року.

Не втрачайте нагоди здобути новий фах та відкрити для себе нові можливості! З’ясувати усі деталі навчання вам допоможуть фахівці філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Для зв’язку також пропонуємо номер телефону (044) 244 94 92 або наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших навчатися можливо на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості