МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК «МОЯ ПОДАТКОВА» ПОПОВНЕНО НОВИМИ СЕРВІСАМИ

Гайворонська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує, що мобільний застосунок «Моя податкова» користується популярністю серед платників, про що свідчить статистика. На сьогодні вже понад 43 тис осіб користуються  мобільним застосунком «Моя податкова» від ДПС доступний на телефони як на платформі Android, так і iOS!  «Моя податкова» -  простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби,  а також сплати податків з використанням платіжних систем.    У розділі «Реєстри» застосунку можна здійснити: пошук фіскального чека; пошук марки акцизного податку; пошук даних реєстру платників ПДВ; пошук даних реєстру страхувальників; пошук даних реєстру платників єдиного податку; пошук даних реєстру неприбуткових установ та організацій. У розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про:   -  адресу реєстрації та фактичне місце проживання;   -  об’єкти оподаткування;   -  обовʼязок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР);   -  стан розрахунків з бюджетом.   У розділі «Послуги» доступно:   -  направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів;  -  подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка); - подання Заяви на внесення змін до ДРФО (5 ДР); - подання Облікової каотки фізичної особи – платника податків (1 ДР); - подання Заяви до Реєстру волонтерів; - перегляд інформації про стан розрахунків з бюджетом.   У розділі «Повідомлення» доступні:   -  квитанції;   -  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;  - інформація з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;  - листи контролюючого органу.    За інформацією ДПС України, функціонал мобільного застосунку і надалі доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.  У разі виникнення запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів ДПС рекомендує надсилати їх за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.