Конкурс есе для молоді “Світ без росії: нові виклики та перспективи” в рамках Бандерівських читань

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань.  Запрошують українське суспільство змінити погляд на росію, яка через імперський характер ніколи не погодиться на існування України і тому її розпад є запорукою перемоги. Метою Конкурсу є залучення молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни. Завданням для молодого покоління українських інтелектуалів є формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера.
Подія Конкурсу в соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/1846247942445058

До участі запрошуються молоді дослідники – молоді військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, молоді вчителі та науковці до 32 років.

Тематика Конкурсу:

● Розвал російської імперії – запорука української перемоги.
➢ Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані).
➢ Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?
➢ Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.
● Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб
гарантувати довгостроковий мир?
➢ Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?
➢ Україна – гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.
● Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою?
➢ Безпекова формула у Європі – нові геополітичні центри.
➢ Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.
Вимоги до оформлення есе: обсяг 15 тис. знаків (8-15 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5. Мова – українська.
Детальніше – у Положенні: Завантажити
Термін подання робіт – до 10 грудня 2023 року через форму
Оголошення результатів та нагородження відбудеться під час проведення Бандерівських читань у лютому 2024 року.