«ЄДИННИКИ» МАЮТЬ ОБОВ'ЯЗОК ЗАСТОСОВУВАТИ РРО/ПРРО

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській  області нагадує, що платники податків (крім першої групи спрощеної системи оподаткування) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО. Наголошуємо, що інформація щодо складності використання РРО/ПРРО у своїй діяльності та фіскалізації через них отриманих доходів є вигадкою недоброчених суб'єктів господарювання. Звертаємо увагу всіх платників податків, що добровільне виконання вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», вбереже від додаткових витрат у вигляді штрафних (фінансових) санкцій.