ПРОГРАМА ЕКСТРЕНОЇ ПІДТРИМКИ ДОСТУПУ ДО ЗАСОБІВ ДЛЯ ІСНУВАННЯ

 • 164

 

Фото без опису
Не дивлячись на повномасштабну війну розпочату росією та мільйони зруйнованих життів, українці продовжують боротись за свою країну та свободу. У пошуках безпечного місця для себе і своїх сімей майже 5 мільйонів людей, стали внутрішньо переміщеними особами.

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні розпочинає реалізацію «Програми екстреної підтримки доступу до засобів для існування».

Мета програми: надання доступу до засобів для існування вразливим домогосподарствам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту, створення нових джерел доходу та підтримка людей у досягненні прожиткового мінімуму.

 

Термін подачі заявок: Відкрито постійно

Оцінка заявок: 2-3 тижня після подачі заявки

Підписання грантової угоди: до 1 тижня після успішного подання заявки

Видача грантів: до 1 тижня після підписання грантової угоди

 

Екстрена грантова підтримка надається для запуску або відновлення наступних видів господарської діяльності:

 

 • тваринництво: виробництво яєць або буд-яких видів м'яса
 • виробництво молочної продукції
 • птахівництво
 • городництво: вирощування овочів та фруктів в теплицях та на городі, тощо
 • бджолярство: розведення та отримання продуктів бджолярства
 • інші види сільського господарства
 • виробництво харчової продукції: випічка, виготовлення напівфабрикатів, хлібу, тортів, тощо
 • надання послуг: пошив або ремонт одягу, ремесла, будівництво або ремонт, побутові послуги, послуги краси, тощо

Гранти можуть бути використані для придбання комбінацій товарів і послуг, за умови, що очікувана діяльність збільшить виробництво продуктів харчування та / або отримання прибутку. Заявки, які пропонують лише покращені умови здійснення діяльності, або ті, що вимагають лише покриття витрат на навчання, не підтримуються в рамках цієї програми.

 

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Подати заявку на участь у програмі можуть домогосподарства з Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей, що втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну. Рішення про попереднє схвалення приймається на основі інформації, наданої головним заявником, який представляє домогосподарство, шляхом подання заявки на онлайн платформі «Естонської ради у справах біженців».

У випадку ухвалення позитивного рішення максимальна сума грошової допомоги на провадження господарської діяльності становитиме до 36 000 гривень на домогосподарство. Сума грошової допомоги буде перерахована на вказаний вами банківський рахунок.

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ:

 1. Перейдіть за посиланням та заповніть форму: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/uk/ukraine/emergency-livelihoods-2023-2024
 2. Очікуйте опрацювання заявки

Після заповнення форми, наші фахівці переглянуть надану Вами інформацію та за необхідності поінформують про необхідність надання додаткової інформації на електронну пошту, зазначену в онлайн-формі. Після фінального підтвердження з Вами зв’яжеться наш фахівець для підписання Грантової угоди, після чого платіж буде здійснено на Ваш банківський рахунок.

 

Наші експерти розглядають заявку впродовж 2-3 тижнів з моменту її отримання. Вам буде повідомлено про результати розгляду заявки. У випадку обрання з Вами буде укладено письмову угоду, а сума допомоги буде перерахована на ваш банківський рахунок.

 

У разі виникнення проблем з доступом до заявки, будь ласка, зв’яжіться з нами:
 

+38 067 508 08 39
livelihoods@pagulasabi.ee

Рішення подати заявку є добровільним, надана інформація є конфіденційною. Інформація, яку Ви надаєте під час дзвінку і в цій формі, буде використана тільки для оцінки вразливості Вашого домогосподарства та для цілей оцінки програми. Зібрана інформація буде надана команді з оцінки та є доступною тільки для членів команди. Результати оцінки будуть надані донорам програми без ідентифікації осіб. Якщо у Вас є будь-яка інформація чи занепокоєння щодо даних, зібраних у цій формі, будь ласка, натисніть відправити запит за допомогою онлайн-форми.

 

Щоб подати скаргу, пропозицію або поставити питання до технічної підтримки, будь ласка, зверніться на гарячу лінію представництва «Естонської ради у справах біженців» за номером +38 067 861 79 98 з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 16:00 або натисніть подати запит онлайн.

 

Вся гуманітарна допомога надається безкоштовно!

 

У майбутньому, перелік вимог до отримувачів допомоги або цільових регіонів може бути змінений, а перелік категорій може бути розширений.

Програма здійснюється за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID's Bureau for Humanitarian Assistance та імплементується спільно з Acted Ukraine.