ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ

Вимоги до кандидата на посаду посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста з соціального захисту і забезпечення відділу соціального забезпечення та охорони здоров’я Гайворонської міської ради: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без стажу роботи, вміння працювати на комп'ютері.
Перелік документів:
✔️ Заяву встановленого зразка
✔️ Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія)
✔️ Одна фотокартка розміром 4*6 см
✔️ Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо
✔️ Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
✔️ Копію документа, який посвідчує особу (паспорт)
✔️ Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються за адресою: м. Гайворон, пл.Героїв Майдану, 5, І поверх кабінет № 5.