Як отримати статус безробітного онлайн: гід від служби зайнятості

  • 30

Фото без опису

 

Маєте намір шукати роботу зі службою зайнятості? Реєструйтеся та подавайте заяву на отримання статусу безробітного в режимі онлайн! 

Для отримання статусу безробітного є два шляхи, зокрема, через вебресурс Кіровоградського обласного центру зайнятості або Єдиний державний вебпортал електронних  послуг «Портал Дія».

Як зареєструватися за допомогою вебресурсу служби зайнятості? Зайдіть на сайт обласного центру зайнятості та зробіть декілька кроків:

1. У рубриці «Громадянам» оберіть підрубрику «Електронний кабінет шукача роботи» або ж на головній сторінці сайту натисніть кнопку «Персональний кабінет».

2. Зареєструйтеся або авторизуйтеся. Для цього вам необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Із запропонованого переліку послуг оберіть «Заява на статус безробітного». Перевірте особисті дані.

3. Заповніть особисті дані. Оберіть зручний для відвідування центр зайнятості. Додайте скановані документи (за наявності) або їх фотозображення.

4. Отримайте результат розгляду вашої заяви на електронну адресу,  яку ви зазначали під час реєстрації, SMS-повідомлення або очікуйте телефонний дзвінок від фахівця служби зайнятості.

Зробіть ці прості кроки  та сплануйте з кар'єрним радником індивідуальний план дій з пошуку роботи.

Є бажання зареєструватися та отримати статус безробітного через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія»? Переходьте за посиланням https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo

Самостійно ознайомитися з актуальними в регіоні та за його межами вакансіями вам допоможуть:

Для того, аби переглянути актуальні вакансії, що внесені до єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, необхідно зайти на вебсайт обласного центру зайнятості та натиснути розділ «Шукаю роботу».

Пам'ятайте, хто шукає роботу, той обов'язково її знайде.

 

   Кіровоградський обласний центр зайнятості