Як реагувати на хімічну загрозу та вижити під обстрілами: про це та більше на курсах від служби зайнятості

  • 30

Фото без опису

 

Новий час диктує нові загрози. В умовах повномасштабної війни потрібно забезпечити себе достатньою кількістю інформації, яка допоможе вберегти себе та своїх рідних. Те, що раніше здавалося нам зовсім непотрібним, знову набуло значення.

Де шукати укриття? Як надати першу медичну допомогу? Як підготуватися? Що робити? Якого алгоритму дій дотримуватися? Про все це ви дізнаєтеся на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану».

Ви дізнаєтеся, чим відрізняється надзвичайна ситуація від надзвичайного стану. Розрізнятимете кризу та кризовий стан. Умітимете розробляти чіткий порядок дій для певної ситуації: куди йти під час повітряної тривоги, що робити, виявивши міну, як вижити під обстрілами, як реагувати на хімічну або радіаційну загрозу, коли повертатися на деокуповану територію.

Викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості підготували вам багато корисних порад, які не дадуть вам розгубитися та втратити контроль над собою у складних ситуаціях. 

Навчання стартує 15 листопада цього року.

Бажаєте отримати нові знання, які ніколи не будуть зайвими? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості