Важливо вистояти: заради себе, родини, заради майбутнього нашої країни

  • 29

Фото без опису

 

 «Вистояти легше разом» - нова інформаційна кампанія, ініціаторами якої виступають представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Міністерство у справах ветеранів України.

Ця кампанія покликана надихнути українців підтримувати одне одного, привернути увагу на емоції людей, особливо ветеранів, які вже повернулися зі служби та починають адаптуватися до цивільного життя в умовах воєнного стану. Водночас й на емоції громадян, які не лише переживають відчуження чи втрату, а й на тих, хто має сили слухати і бути поруч.

Другий рік повномасштабної війни дається взнаки. Ветерани та їхні родини, рідні й близькі загиблих – під ці категорії підпадає вже значна чисельність українців. Біль втрати, спогади й інші прояви посттравматичного стану заважають відчувати життя в повній мірі впевнено – складний емоційний досвід вимагає часу на осмислення й прийняття, а повернення до цивільного життя – великої підтримки. І мова тут не тільки про спеціалізовану допомогу, але й про внесок кожного, громаду, у якій живуть та до якої повертаються люди. Тож єднаємося, лише разом ми подолаємо всі труднощі і зможемо повернутися до звичного життя.  Важливо вистояти: заради себе, родини, заради майбутнього нашої країни.

Щоб «розмовляти» з якомога більшою та широкою аудиторією нова кампанія пропонує серію емоційних роликів:

Загальний ролик про важливість взаємопідтримки тут https://is.gd/HnmZFZ

Ролик щодо підтримки ветеранів тут https://is.gd/Drslii

Ролик на підтримку тих, хто переживає втрату тут https://is.gd/tsxYiN

Більше інформації на сайті: https://iom-emotionline.com.ua/

Державна служба зайнятості доєднується до нової кампанії  «Вистояти легше разом» та за допомогою тренінгів, що проводяться фахівцями, сприятимуть «озброєнню» шукачів роботи новими навичками з подолання наслідків стресових, кризових і травматичних подій.

Долучайтесь до заходів, графік тут https://is.gd/qNSdD4

Є питання, телефонуйте, контакти тут https://is.gd/70FIVi

Пишіть у Telegram-канал t.me/dcz_kir


Кіровоградський обласний центр зайнятості