МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ ФЕОДОСІЙОВИЧ

Народився 12 лютого 1972 року в селі Тирлівка, Бершадського району, а згодом переїхав разом з батьками до села Казавчин. Василь отримав освіту в сільській школі і після закінчення навчання вступив до СПТУ№35, де вивчав фах тракториста.
У 1991-1993 роках він проходив строкову службу та після її закінчення працював трактористом у рідному селі.
З квітня 2019 року Василь знаходився на захисті нашої країни на Маріупольському напрямку, Донецької області. Він був готовий віддати все за свою рідну Україну. З початку повномасштабного вторгнення ніс службу на Донецькому та Запорізькому напрямках і був неодноразово поранений та зазнав контузії.
Ця війна залишила невиліковні сліди на здоров'ї Василя і він був переведений до Роти Охорони першого відділу Голованівського РТЦК та СП. 7 жовтня 2023 року він передчасно пішов з життя через наслідки війни.