ПІСЛЯ ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НЕОБХІДНО ПРОЗВІТУВАТИ

Гайворонська ДПІ  ГУ ДПС у Кіровоградській області нагадує, що фізичні особи, щодо яких до Єдиного державного реєстру внесено запис про припинення підприємницької діяльності, зобов’язані прозвітувати про суми отриманого доходу за період діяльності. При цьому, термін  подання «ліквідаційної звітності»  залежить від того, на якій системі оподаткування був ФОП. Зокрема, платники єдиного податку мають прозвітувати протягом 40 календарних днів після останнього дня кварталу, в якому проведено зняття з реєстрації. ФОП на загальній системі оподаткування має прозвітувати протягом 20 календарних днів після останнього дня місяця, в якому проведено його ліквідацію. Звертаємо увагу, що при наявності ключа електронного цифрового підпису, декларацію  можна надати в електронному вигляді через Електронний кабінет на сайті ДПС України.