У які терміни має бути прийнято рішення про направлення учасника бойових дій на професійне навчання?

  • 59

Фото без опису

Рішення про направлення здобувача освіти на професійне навчання приймається обласним центром зайнятості (його філією) не пізніше ніж на п’ятий робочий день з дня подання заяви та документів. Таке рішення оформляється наказом.

Протягом трьох робочих днів з дня прийняття цього рішення здобувач освіти інформується про прийняте рішення та про дату початку професійного навчання в обраному закладі освіти за обраною професією чи програмою підвищення кваліфікації. Особі видається направлення на професійне навчання в паперовій або електронній формі з використанням технічних засобів електронної комунікації.

Це визначено п. 10 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 р.).

Нагадаємо. У матеріалах, що були розміщені на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 10 жовтня https://is.gd/PryUXu та 11 жовтня https://is.gd/idKhQl 2023 р.,  мова йшла про документи, які пред’являються учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни для проходження професійного навчання.

Все про навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни у рамках експериментального проекту тут http://surl.li/lnnbl

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості