ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Відділ надання адміністративних послуг Гайворонської міської ради (ЦНАП) інформує про те, що відповідно до Регіональної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб Кіровоградської області, затвердженої розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 17 липня 2023 року № 779-р, передбачається надання Одноразової матеріальної допомоги деяким категоріям з числа внутрішньо переміщених осіб, а саме:

✔️ багатодітним сім’ям;
✔️ інвалідам І та ІІ групи;
✔️ особам, які досягли 80-річного віку.

❗️Надання Одноразової матеріальної допомоги здійснюється раз на рік.

☝️ Одержувачами Одноразової матеріальної допомоги є особи, з числа внутрішньо переміщених осіб, які фактично проживають на території Кіровоградської області, відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

👉 Одноразова матеріальна допомога надається незалежно від отримуваних пенсій, державних соціальних допомог та інших доходів, крім осіб, які перебувають на повному державному утриманні.

📝 Для отримання Одноразової матеріальної допомоги подаються такі документи:

1️⃣ письмова заява;
2️⃣ копія документа, що посвідчує особу;
3️⃣ копія реєстраційного номера облікової картки платників податків;
4️⃣ копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
5️⃣ довідка з державного банку із зазначенням номеру відкритого банківського рахунку (за стандартом IBAN)

Додатково додаються:
✅ особами з інвалідністю І та ІІ групи:
▫️ копія довідки медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності;
▫️копія посвідчення особи з інвалідністю (у разі наявності).

✅багатодітними сім’ями:
▫️ копія свідоцтва про народження дитини (для дітей віком до 14 років);
▫️ копії посвідчення батьків багатодітної сім’ї;
▫️ копії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.

Для оформлення одноразової матеріальної допомоги, зверніться до центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу). Для одержання детальнішої інформації зверніться за номером ☎️068 645 8229.

👥 Надання Одноразової матеріальної допомоги здійснюється в порядку черги, шляхом перерахування коштів на банківський рахунок.

💳 Розмір Одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І та ІІ групи та особам, які досягли 80-річного віку складає 3000 гривень на особу, багатодітній сім’ї – 3000 гривень на кожного члена сім’ї.