ПОДАТКОВА СТАЄ БІЛЬШ ДОСТУПНІШОЮ

Гайворонська  ГУ  ДПС у Кіровоградській області  інформує про запровадження простого та зручного інструменту для отримання електронних сервісів від податкової служби для громадян, а також сплати податків. Йдеться про мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС. Його  можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS! Мобільний застосунок вже забезпечує можливість отримати інформацію про адресу реєстрації та фактичне місце проживання; об’єкти оподаткування;  обов’язок щодо сплати суми грошового зобов’язання та стан розрахунків з бюджетом (ППР). Крім того, передбачено доповнення застосунку новими можливостями відповідно до потреб платників податків. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.