Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю: усі деталі тут

  • 157

Фото без опису

 

Наприкінці серпня Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.  Передусім слід відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, своєю чергою, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися. 

Відтак, роботодавець, який надав роботу людині  з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце,  може  отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує 100,5 тис. грн - за осіб з інвалідністю І групи та до 67 тис. грн - за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю ІІ групи.

Як роботодавцю отримати компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю? Які є особливості отримання даної послуги? Відповіді на ці та інші питання в статті на нашому порталі.

Детальніше про послугу.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості