310 позитивних рішень на суму 74 млн грн: «єРобота» продовжує працювати

  • 113

Фото без опису

 

Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 14 по 27 серпня поточного року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.

За результатами розгляду було ухвалено 310 позитивних рішень на загальну суму майже 74 млн грн.

Передбачається, що отримувачі створять майже 700 нових робочих місць.

Переможці  здійснюють або планують розпочати свою господарську діяльність переважно в таких видах діяльності:

  • гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (34%),
  • тимчасове розміщення й організація харчування (16%),
  • переробна промисловість (13%), охорона здоров'я та надання соціальної допомоги (7%).

Більше 87% отримувачів вже мають працюючий бізнес, із них фізичні особи-підприємці складають майже 72%, а юридичні особи - трохи більше 15%. Більшість фізичних осіб та ФОП становлять жінки, майже 64%. Мають досвід роботи більше 1 року  - 77% фізичних осіб, до 1 року - 20%. Майже 84% отримувачів мають вищу освіту, 10% - середню спеціальну (технікум, коледж). Всього, з початку року ухвалено вже більше 4,3 тисяч рішень на суму понад 1,03 млрд грн, що передбачає створення більше 9,5 тисяч нових робочих місць.

Щодо результатів за програмою "Грант для ветеранів та їх подружжя", то цього разу було ухвалено 12 позитивних рішень, що передбачає створення майже 30 нових робочих місць. Більше 58% отримувачів є учасниками бойових дій, 50% з них мають вищу освіту, майже 67% з них є діючими підприємцями. 

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна до 19 листопада 2023 року через портал Дія.