Не маєте багато часу на навчання? Здобувайте професію штукатура лише за чотири місяці!

  • 108

Фото без опису

 

А ви знали, що штукатур – це одна з основних і почесних професій на будівництві? Так, саме цей робітник надає будівлі привабливого вигляду, підвищує міцність споруди, виконує звичайну, кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні елементи, реставраційні роботи, які надають старим будинкам оригінальності та виразності.

Сьогодні опанувати цю спеціальність можна лише за 4 місяці! Як це зробити? Звернутися до фахівців Державної служби зайнятості.

На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості незабаром розпочинається професійне навчання за професією «Штукатур».

Упродовж занять ви навчитеся працювати з різними високотехнологічними сумішами: виготовляти розчини із сухих та готових матеріалів, освоїте властивості розчинів з хімічними домішками; виконувати роботи під час оштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки і ще багато корисного та цікавого.

Старт – 25 вересня 2023 року.

Якщо ви прагнете освоїти добре оплачувану робочу професію – то спеціальність штукатур може стати відмінним варіантом. Щоб дізнатися усі деталі навчання, звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92.

Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Нагадуємо, що для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості