Медичні процедури та професійний догляд за хворими: опануйте нову професію за три місяці

  • 127

Фото без опису

 

 

   Сьогодні вкрай важливо володіти хоча б найменшими медичними знаннями, аби вміти швидко та якісно надати допомогу не лише собі, а й оточуючим. Для того, щоб ви мали змогу отримати теоретичні знання та сформувати практичні навички догляду за хворою людиною, за сприяння служби зайнятості організовується професійне навчання за професією «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».

Навчання допоможе набути навички медичних маніпуляцій, годування та догляду за хворими різних вікових груп. Також ці заняття призначені для тих, хто планує отримати диплом косметолога чи масажиста. Курс може бути цікавим та корисним й усім фахівцям СПА-салонів, салонів краси, фітнес-центрів, тим фахівцям, яким потрібна початкова медична освіта.

Коли? 26 вересня 2023 року.

Де? На базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Скільки навчатись? 3 місяці.

Поспішайте опанувати нову професію за короткий проміжок часу. За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості