ЩОДО КОНТРОЛЬНОЇ СТРІЧКИ ПРРО

Гайворонська  ГУ  ДПС у Кіровоградській області області нагадує, що нормами Закону України від 30.06.2023 р №3219 з 1 жовтня 2023 року відновлюється відповідальність за порушення у сфері застосування РРО/ПРРО. Звертаємо увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057 із змінами і доповненнями затверджено вимогу щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у РРО та ПРРО.  Зокрема, ПРРО має забезпечувати:  - створення та зберігання контрольної стрічки на ПРРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн до передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера. Така передача завершується отриманням від контролюючого органу підтвердження про доставку таких документів;   - під час роботи в режимі офлайн присвоєння кожному створеному електронному розрахунковому документу та фіскальному звітному чеку фіскального номера з діапазону фіскальних номерів, сформованого фіскальним сервером контролюючого органу, у порядку, встановленому ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.