СЕМКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Сергій народився 28 січня 1983 року і виріс в нашому місті. Він закінчив ЗОШ №1 у 1998 році. З 1998 по 2000 роки навчався у СПТУ-35 за спеціальністю тракторист-машиніст сільгосп виробництва слюсар-ремонтник, водій автомобіля категорії С.

Сергій був тихою особистістю, завжди готовий допомогти і підтримати. Він був відданим чоловіком і турботливим батьком, адже він мав п'ять дітей, які були його джерелом радості та гордості.

Але доля випробувала його міцність. У січні 2023 року, Сергій був мобілізований на військову служб. Він став механіком-водієм у військовому підрозділі.

12 серпня 2023 року стало днем великого горя, коли Сергій Володимирович Семко під час поповнення боєприпасів та матеріальних засобів, отримав поранення в результаті артилерійського обстрілу позицій ЗСУ поблизу села Діброва, Сєвєродонецького району, Луганської області.