Токар: все про професію – від навичок до зарплати

  • 210

Фото без опису

 

Ви знаєте, яка  найбільш поширена професія у сфері механічної обробки металів? Так, це токар. Саме за цією професією Державна служба зайнятості організовує професійне навчання.  

За 5,5 місяця ви навчитеся за допомогою токарного верстата перетворювати необроблені заготовки без форми у різні деталі з дерева, металу, пластику, органічного скла тощо.

Опанувати професію та розвити свої здібності допоможуть висококваліфіковані викладачі та майстри Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які постійно слідкують за новими технологіями виробництва та потребами ринку. А отже, ви отримаєте інформацію не лише з базового курсу, а й ознайомитеся із сучасним обладнанням, інструментами, матеріалами і технологіями, які використовуються під час навчання та виробничої практики.

Початок занять – 05 вересня 2023 року.

Безоплатне навчання для зареєстрованих безробітних та якісна подача матеріалу вам гарантовані! Тож поспішайте опанувати затребувану на ринку праці професію, аби стати кваліфікованим працівником! 

Цікаво? Звертайтеся за деталями до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути за посиланням.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості