«єРобота»: безоплатний вебінар про залучення грантів на розвиток бізнесу

  • 109

Фото без опису

 

22 серпня  2023 року о 10:00 відбудеться інформаційний вебінар з питань отримання мікрогрантів/грантів на створення або розвиток власного бізнесу за урядовою програмою «єРобота».

Вебінар стане корисним як для осіб, які не мають досвіду підприємницької діяльності, проте бажають відкрити власну справу, так і для підприємців, які хочуть залучити інвестиції для розвитку бізнесу. 

Якщо вам цікаво, що треба зробити для того, аби стати учасником безповоротної грантової програми, які кроки треба зробити, умови, розміри грантів, напрямки фінансування витрат та джерела фінансування – завітайте на вебінар та отримайте відповіді на запитання, які цікавлять.

Для участі у безоплатному вебінарі, що проходитиме на платформі ZOOM, перейдіть у визначений час та день за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/8931372276?pwd=cERDbGlVUWloS3hFejExamc1a2RqUT09 Ідентифікатор конференції: 893 137 2276. Код доступу: 0000

         Довідково. Все про мікрогрант та які кроки необхідно зробити для успішного початку або розвитку бізнесу за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava

Корисна інформація про отримання мікрогрантів у телеграм-каналі: єРобота | Державна підтримка підприємництва

Є мрія та бізнес-ідея? Бажаєте отримати від держави фінансову допомогу для їх реалізації? Не зволікайте! Державна служба зайнятості завжди готова підтримати та допомагати тим, хто прагне розвитку.