311 позитивних рішень та 73 млн грн: чим закінчився 12 період грантової програми «Власна справа»?

  • 70

Фото без опису

 

Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у 12 періоді, що тривав з 3 липня по 16 липня поточного року, з урахуванням доопрацьованих заяв за попередні періоди.

За результатами розгляду було ухвалено 311 позитивних рішень на загальну суму більше 73 млн грн.

Передбачається, що отримувачі створять 651 нове робоче місце.

Переможці  здійснюють або планують розпочати свою господарську діяльність переважно в наступних наступних видах діяльності:

  • гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (37%);
  • переробна промисловість (16%);
  • тимчасове розміщення й організація харчування (11%);
  • охорона здоров'я та надання соціальної допомоги (7%).

Більше 85% отримувачів вже мають працюючий бізнес, з яких фізичні особи-підприємці складають більше 69%, а юридичні особи - більше 16%.

Переважна більшість фізичних осіб та ФОП, а це майже 60%, становлять жінки. Мають досвід роботи більше 1 року  - 78,3% заявників, до 1 року - 13%. Майже 73% грантоотримувачів мають вищу освіту, 18% - середню спеціальну (технікум, коледж).

Всього, з початку року ухвалено вже більше 3,4 тисяч рішень на суму більше 811 млн грн, що передбачає створення більше 7,4 тисяч нових робочих місць. 

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна до 19 листопада 2023 року через портал Дія. інформацією про урядову програму для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись на нашому порталі у розділі "Грант для ветеранів". Єдина умова програм - це створення нових робочих місць, що сприятиме відновленню економіки України.