ШЕВЧУК РОМАН ВІКТОРОВИЧ

  • 162

Фото без опису

Шевчук Роман народився 02 липня 1998 року в м. Гайворон. З 2008 по 2016 рік Роман навчався в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Вільшанка. Його здібності та старанність допомогли йому отримати атестат про базову загальну середню освіту. Після закінчення школи, з 2016 по 2019 рік, він продовжив свою освіту в Гайворонському політехнічному коледжі, де отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю "Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів". Він був цілеспрямованим та наполегливим у досягненні своїх мрій.

З 2019 по 2022 рік Роман працював в «Голованівському райавтодор ДРП Гайворонський автодор». Він був високо оцінений своїми колегами за свою відданість роботі та професійну компетентність.

Проте, на жаль, 27 травня 2023 року Роман загинув. Він служив стрільцем-помічником гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини А4574. Віддав життя на захист Батьківщини, виконуючи свої обов'язки із мужністю та відвагою в населеному пункті Іванівське, Бахмутського району. 

Інші статті

Всі статті