Марафон з Data-Analysis: зареєструйтеся та зробіть крок до успішної кар'єри у сфері ІТ

  • 73

Фото без опису

 

Є бажання змінити своє життя, мати потужні професійні перспективи та високу зарплатню? Приміряйте на собі професію Data Analyst і станьте фахівцем, якого будуть хантити провідні IT-компанії!

Цікаво? Дізнатися більше про  цю професією ви зможете на безкоштовному онлайн-марафоні з Data-Analysis, що стартує 17 липня 2023 року.

Відкритий онлайн-марафон – це чудова нагода випробувати свої найсвіжіші ідеї і отримати зворотний зв'язок. Цей захід буде корисним як для  початківців, які хочуть зрозуміти, з чого почати та розвиватися у сфері ІТ саме йому, так і для профі, які хочуть вдосконалити свої навички.

Реєструйтеся на безкоштовний онлайн-марафон за посиланням https://is.gd/32cUKz

Ви вже вправний IT-фахівець і є бажання працювати на самого себе? Подавайтеся на «єРобота» та вигравайте грант на створення чи розвиток власного бізнесу!

Є бажання підвищити власні професійні компетенції за сприяння Державної служби зайнятості? Професійне навчання за різними його формами до ваших послуг! Отримати консультації щодо професійного навчання можна у найближчому центрі зайнятості за місцем вашого перебування або ж слідкуйте за онлайн-графіком - http://surl.li/cbiig.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості