Які зміни відбулися у законодавстві з питань проведення оцінювання заяв про надання мікрогрантів?

  • 57

Фото без опису

 

Нагадаємо, що наказом Міністерства економіки України від 24 травня 2023 року № 4021 (набрав чинності 07 липня 2023 року, інформація загального характеру про це розміщена на нашій сторінці 10 липня 2023 року http://surl.li/izkmo), внесено зміни до наказу Міністерства економіки України від 6 липня 2022 року № 1969 “Про затвердження Порядку проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідну кількість балів (оцінку) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану та договору про надання мікрогранту, кінцеві строки подання заяв та граничну суму мікрогрантів”.

Цими змінами, зокрема, викладено в новій редакції порядок проведення оцінювання заяв. Відтепер він має назву Порядок проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідна кількість балів (оцінки) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів/грантів на створення або розвиток власного бізнесу (далі - Порядок).

Наразі Порядок регулює питання оцінки заяв як про надання мікрогрантів, так і грантів, що надаються відповідно до Порядку надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

Одна із змін до Порядку стосується строків прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів/грантів. Раніше для мікрогрантів рішення приймалось не пізніше ніж протягом 10 робочих днів з дня кінцевого терміну подання заяв – тепер цей строк збільшено до 15 робочих днів. Також, з метою усунення дублювання правових норм, в Порядку не визнаються підстави для відмови в отриманні мікрогрантів/грантів, а зазначено, що такі підстави безпосередньо врегульовані відповідними порядками.

Ознайомитись з іншою інформацією щодо отримання мікрогрантів можна на веб-сторінці Державного центру зайнятості - http://surl.li/hamtz

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном + 380934787081.

Крім того, обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, де є можливість отримати відповіді на питання сфери зайнятості https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості