Про безпеку праці під час польових робіт розкажуть на курсах

  • 40

Фото без опису

 

Зараз сільськогосподарські роботи у самому розпалі. Щоб запобігти аваріям та нещасним випадкам під час виконання сільськогосподарських робіт керівники та працівники повинні дотримуватися правил охорони праці. Про те, яких саме організаційно-технічних заходів необхідно вжити під час підготовки й проведення сезонних польових робіт можна дізнатися на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Безпека праці під час виконання сільськогосподарських робіт».

Про експлуатацію машин та обладнання, засоби індивідуального захисту органів дихання та зору та безпеку праці в цілому розкажуть викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок навчання – 17 липня цього року!

Убезпечте себе та своїх працівників, пройшовши короткострокові курси! Деталі навчання дізнавайтеся за номером +38 (066) 581 87 84. Наш Telegram-канал - t.me/dcz_kir

Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування груп до Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути за посиланням http://surl.li/eruzp.

 

 

#служба_зайнятості #професійне_навчання