Шановні землекористувачі, орендарі та власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), які розташовані на території Гайворонської міської територіальної громади!

Гайворонська міська рада повідомляє Вас про обов'язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю за 2023 рік.

Так, відповідно до підпункту 14.1.72 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім осіб, на яких поширюються пільги щодо сплати земельного податку визначені статями 281, 282 Податкового кодексу України.

Інформацію про суму нарахованого земельного податку можна отримати:

у Центрі обслуговування платників Гайворонської ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області (м. Гайворон, вул. Василя Стуса, 39/88);

у відділі земельних відносин Гайворонської міської ради (м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5, каб. 1, 4);

жителям сільських населених пунктів - у спеціалістів відділу земельних відносин Гайворонської міської ради на території старостинських округів (колишні сільські ради).