Яка інформація зазначається особою в заяві про надання статусу безробітного?

  • 62

Фото без опису

 

Статус зареєстрованого безробітного надається особі у день подання нею особистої заяви про надання такого статусу.  Це врегульовано статтею 43 Закону України “Про зайнятість населення” та пунктом 12 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня                          2023 року № 446.

Наказом Державного центру зайнятості від 15 червня 2023 року № 86 затверджено форму заяви про надання статусу безробітного. Наказ Державного центру зайнятості від 06 жовтня 2023 року № 109, яким раніше була затверджена форма такої заяви, визнано таким, що втратив чинність.

У заяві про надання (поновлення) статусу безробітного висловлюється побажання особи про надання статусу безробітного, повідомляється про готовність та здатність приступити до роботи.

Значна частина інформації, викладеної в заяві, присвячена питанню повідомлення особою про те, що вона не має роботи, не зареєстрована як підприємець, не отримує різні види допомог (пенсію), що впливають на можливість надання статусу зареєстрованого безробітного.

 Також у заяві особа повідомляє про те, що вона ознайомлена з правами та обов’язками зареєстрованого безробітного. Особа підтверджує, що поінформована про обробку персональних даних.

Довідково. З іншою інформацією щодо надання статусу зареєстрованого безробітного можна ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/ihwyr

У вас виникають питання щодо працевлаштування, постановки та перебування на обліку? Телефонуйте на «гарячу» лінію Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. : +380665818784 та  (0522) 32 17 68

Є інші питання? Контакти тут https://is.gd/20aDFB 

Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості