Чи може електрогазозварник підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

  • 87

Фото без опису

Так, може, якщо електрогазозварник належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер.

Нагадаємо, що категорії громадян, які мають право на отримання ваучера, визначені в статті 30 Закону України “Про зайнятість населення”. До них належать, серед іншого, і внутрішньо переміщені особи працездатного віку (за відсутності підходящої роботи).

Відповідно до пункту 2.4 професійного стандарту “Електрогазозварник”, затвердженого протоколом Галузевої ради з розробки професійних стандартів і стратегії розвитку професійних кваліфікацій Федерації металургів України від 14 березня 2023 року № 42, електрогазозварник зобов’язаний не рідше одного разу на 5 років підвищувати кваліфікацію.

Підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості, адже професія електрогазозварника включена до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Пройти підвищення кваліфікації електрогазозварник може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером. Перелік таких закладів (станом на 31 травня 2023 року) розміщений на вебсторінці Міністерства освіти і науки України (http://surl.li/vnhl).

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 21 червня 2023 року (http://surl.li/ilrvq).

 Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/feqeq

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості